Cafe IK » Blog Archive » 18. ULUSAL İNSAN YÖNETİMİ KONGRESİ GÖZLEMLER…

18. ULUSAL İNSAN YÖNETİMİ KONGRESİ GÖZLEMLER…

Derya Gönüllü tarafından 17-10-2010 tarihinde (Uncategorized) kategorileri altında yazılmıştır.

Etiketler : , ,

Evet ne yazık ki kongrenin sadece bir gününe katılabildim ve naçizane bazı yorumlarım var ve bunları da sizlerle paylaşmak istiyorum:

Kongrede değinilen ana tema ‘İnsandan kültüre ,kültürden insana’ idi. Evet gerçekten de ne kadar önemlidir şirket kültürü, şirket kültürleri uzun bir süreç sonrası yerleşir ve işe alım yapan ikcılar olarak, işe alımda bir diğer önemli husus da şirket kültürüne adayın ne kadar uyum sağlayabileceği sorgulanır. Benim de işe alımda gerçekten önem verdiğim konulardan biridir.

Ancak bu yazıda benim bahsetmek istediğim konu kongrenin ana temasından öte ben bu kongre sonrası nasıl bir bilgi birikimi ile kongreden ayrıldığım ile ilgili… İşte bu noktada kongreden bu sene istediğim verimi ne yazıkki çok sağlayamadım. İlk önce bu düşüncemi çevremdekilerle paylaşmadım ancak daha sonrasında arkadaşlarımla yöneticilerimle yaptığım görüşmeler sonrasında herkesin benim ile aynı düşüncede olduğunu öğrendim.

Belki bundan sonraki senelerde gerçek paylaşım seminerlerinin yaşandığı bir ortam sağlanabilirse herkes kongreden daha mutlu ayrılabilir ve bir sonraki seneyi hepimiz yeniden katılabilmek için iple çekebiliriz.

İlgili yazılar


Fatal error: Call to undefined function st_related_posts() in /home/cafeik/public_html/wp-content/themes/clubyellow/single.php on line 35